قوانین و مقررات

 • تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس فیلم مارکت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است. سرویس مذکور با نام تجاری "filmmarket" ثبت گردیده است و از حق کپی‌رایت برخوردار است. در صورتی که در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت فیلم مارکت مواجه شدید، لطفا به آدرس ایمیل info@filmmarket.ir اطلاع دهید.
 • از تمامی کاربران گرامی سایت فیلم مارکت تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.
 • انجام و تکمیل مراحل ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با این قوانین و امضا توافقنامه‌ای بین سایت فیلم مارکت و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن الزامی است. لازم به ذکر است در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط کاربر ، فیلم مارکت مجاز است دسترسی کاربر را مسدود نماید. لازم به توضیح و یادآوری است که فیلم مارکت حق دارد بنا به ضرورت و یا صلاحدید، تغییراتی در مفاد توافقنامه خود با کاربران ایجاد کند. این تغییرات می‌تواند در هر زمان و بدون اطلاع رسانی به کاربران صورت گیرد. بنابراین کاربران می‌بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین فیلم مارکت در این توافقنامه داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند. چنانچه در قوانین مندرج، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌گردد. از آنجایی که این تغییرات می تواند تغییرات جزیی در برخی از قوانین تا تغییر کل محتوای توافقنامه را در برگیرد ، به کاربران گرامی توصیه می شود در فواصل زمانی مناسب، بخش قوانین سایت فیلم مارکت را مرور نمایند تا در جریان تغییرات احتمالی قرار گیرند. بدیهی است کاربران ملزم به رعایت قوانین این توافقنامه و تمامی تغییرات در مفاد آن بوده و در صورت نقض قوانین هیچگونه عذری از طرف کاربر، منجمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام شده، پذیرفته نخواهد بود.
 • 1- استفاده از سرویس فیلم مارکت هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل فیلم‌ها و سریال‌ها، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند.
 • 2- کاربر حق دانلود و ارایه محتوای فیلم مارکت به دیگران را ندارد.
 • 3- محتوای ارایه شده بر روی سایت فیلم مارکت با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین فیلم مارکت مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری وارده به کامپیوتر و گوشی هوشمند کاربر را از خود ساقط می‌کند.
 • 4- مدیریت محتوای موجود بر روی سرویس فیلم مارکت منحصراً در اختیار فیلم مارکت است و فیلم مارکت مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند. لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
 • 5- فیلم مارکت متعهد می‌شود اطلاعات شخصی کاربران را فقط نزد خود نگه دارد و از افشای آن به هر شخص یا گروه سوم شخص اجتناب ورزد. تنها در مواردی که به موجب قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، فیلم مارکت موظف به همکاری طبق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه فیلم مارکت نخواهد بود.
 • 5-1- هنگام ثبت نام و عضویت در سایت فیلم مارکت، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های کاربر در سایت فیلم مارکت اعم از خریداری فیلم، فیلم‌های مشاهد شده به صورت آنلاین و غیره در آن ثبت می‌شود. کاربر می‌تواند در هر زمان و با استفاده از مشخصات کاربری خود با مراجعه به پروفایل شخصی اش نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کند.
 • 6- بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه فیلم مارکت نخواهد بود.
 • 7- محتوای موجود بر روی فیلم مارکت برای مطابقت با قوانین رسانه‌های کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده‌اند. ولی اگر در هر صورت مضامینی به نظر کاربر مناسب نمی‌آیند، کاربر می‌بایست نظر خود را به فیلم مارکت اعلام نماید. بدیهی است تصمیم گیری در خصوص ایجاد تغییر در مضامین به موجب قوانین در حیطه اختیارات فیلم مارکت است.
 • 8- کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. در صورتی که کاربر اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.
 • 9- هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری می‌باشد.
 • 10- در صورت بروز شرایط فورس ماژور و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل وغیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فیمابین فیلم مارکت و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.
 • 11- طبق قوانین سایت فیلم مارکت مجموع اشتراک‌های خریداری شده توسط کاربران حداکثر 24 ماه می تواند باشد.
 • 12- در خصوص هر گونه خرید اشتباه در فیلم مارکت، تمامی ضرر زیان ها به عهده کاربر می باشد و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه فیلم مارکت نخواهد بود.
 • 13- هر کاربر فیلم مارکت امکان نمایش تنها 3 پخش همزمان را خواهد داشت، یعنی چنانچه کاربری با بیش از سه IP اقدام به تماشای آنلاین فیلم نماید پیغام عدم نمایش فیلم را مشاهد خواهد نمود
 • 14- مشاهده تمامی محتوای موجود در سایت فیلم مارکت تنها از طریق IPهای داخل ایران امکان پذیر خواهد بود و در صورتیکه کاربر خارج از ایران هستید و یا اینکه از انواع VPN استفاده می‎کنید، نمی توانید فیلم ها و سریال را تماشا نمایید.
 • 15- خدمات ارایه شده در فیلم مارکت، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره‌برداری و سوء استفاده از محتوای فیلم مارکت، پیگرد قانونی دارد.
 • توافقنامه حاضر که به تایید سایت فیلم مارکت و کاربر می‌رسد، از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند . در صورت وجود ابهام در این شرایط با ایمیل info@filmmarket.ir با ما در تماس باشید.